In Новини медицини, Хірургія

Кожного року в Сполучених Штатах біля 2000 чоловік отримують нове серце , але серцеву недостатність мають біля 5.7 мільйона людей.
Серцева недостатність виникає , коли один з шлуночків перестає повноцінно виконувати свою функцію перекачування крові по організму.

Люди довго чекають на донора серця і багато з них вмирає не дочекавшись операції. Способи для подовження життя пацієнта до трансплантація є основною задачею.

На сьогоднішній день існують помічники у роботі шлуночків ( Vads ) , які використовують для поліпшення життя пацієнтів з серцевою недостатністю, які очікують пересадки . Але вони не ідеальні . Кров повинна потрапити до цих трубок та насосів за шлуночків , а далі піти по всьому тілу . Через цей контакт з чужорідним матеріалом хворий має постійно приймати антикоагулянти.

Принцип роботи муфти інакший : вона обгортаю серце і стискаю його , повторюючи рухи серцевих м’язів . Тим самим кров пацієнта оминає пристрій і потрібність в антикоагулянтах відпадає .

Муфти зроблені з біосумісних матеріалів . Одна частина муфти виконую скручування , інша стиснення , тим самим імітуючи функцію обох шлуночків

Джерело : medicalnewstoday

Recent Posts

Leave a Comment

Надішліть нам повідомлення!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search