In Засідання наукових гуртків

При спілкуванні лікаря з пацієнтом, його близькими, з засобами масової інформації, представниками правоохоронних органів та страхових організацій важливо знати та дотримуватися прав пацієнта та знати і вміти захистити медичним працівникам власні права.

Саме про це йшла мова на черговому засіданні наукового студентського гуртка, що відбулося 10 січня 2017 року на кафедрі організації охорони здоров’я та соціальної медицини Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Зокрема, на засіданні було розглянуто, які права мають медичні працівники на національному рівні (загальні, спеціальні, по відношенню до пацієнта) та пацієнти, яка відповідальність передбачається в разі правопорушень в охороні здоров’я та судова система України.

Учасники обговорювали різного роду медико-правові аспекти пов’язані з даною тематикою, дискутували та обмінювалися власними думками та практичним досвідом. Розглядаючи зазначені питання, гуртківці висловили побажання на наступних засіданнях наукового гуртка більш детально розглянути правові аспекти юридичної відповідальності в охороні здоров’я, та норми, які її передбачають.

Кафедра організації охорони здоров’я та соціальної медицини

Recent Posts

Leave a Comment

Надішліть нам повідомлення!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search