In Новини

До уваги наукової спільноти університету!
Інформація «Mетодичні рекомендації щодо складання заявок на винахід і корисну модель», що підготовлені фахівцями науково-дослідної частини НМУ та розміщені до завантаження на сторінці відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій (http://nmu.ua/nauka/viddil-intelektualnoyi-vlasnosti-ta-transferu-tehnologij/) або за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B_jORfZbHWtINW1FOHM5Rm1FemlENGE0dmpuS0dqVktnSkFv/view.
В методичних рекомендаціях висвітлені основні засади складання патентних заявок, а також наведені приклади заявок науковців НМУ, на які отримані охоронні документи.
Відділ інтелектуальної власності та трансферу технологій є структурним підрозділом Науково-дослідної частини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Відділ забезпечує виконання функцій, пов’язаних з набуттям, ліцензуванням і захистом прав інтелектуальної власності на них, зокрема оформлення та подача патентних заявок, трансфером і впровадженням нових технологій, що розроблені співробітниками НМУ.
Відділ організовує та проводить заходи з підвищення обізнаності науково-педагогічних кадрів та студентів НМУ в галузі інтелектуальної власності та трансферу технологій: виставки, семінари, конференції.
Науково-дослідна частина

Recent Posts

Leave a Comment

Надішліть нам повідомлення!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search