In Новини

Шановні колеги!
Раді запросити Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії», що відбудеться 26-28 квітня 2017 року у м. Києві.
Конференція приурочена 15-річчю з дня заснування Факультету біомедичної інженерії (стара назва – Міжуніверситетський медико-інженерний факультет).
Організатори конференції:
Національна академія наук України, Національна академія медичних наук України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Національний медичний університет України імені О.О. Богомольця, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація біомедичних інженерів і технологів».
Місце та час проведення:
26 квітня, 9.00-15.20 – проспект Перемоги, 34, НМУ імені О.О. Богомольця, Морфологічний корпус, Аудиторія №2.
27 квітня, 9.00-16.00 – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проспект Перемоги, 37, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка.
Мета Конференції:
Створення єдиного інформаційного простору для міждисциплінарної співпраці в галузі біомедичної інженерії, технології та виробництва медичної техніки і біоматеріалів. Розвиток науково-дослідної співпраці між НТУУ “КПІ” І. Сікорського та НМУ імені О.О. Богомольця.
Під час Конференції презентуватимуться нові розробки, участики мотимуть можливість увійти у робочі групи для реалізації інноваційних проектів з розробки, виробництва і впровадження медичної техніки, біоматеріалів та пов’язаних з ними технологій охорони здоров’я.
Робочі групи будуть діяти на постійній основі за напрямками:
1. Підготовки нормативних і законодавчих актів для реформування та розвитку галузі;
2. Організації та виконання спільних проектів з розробки та виробництва імпортозамінюючої техніки і біоматеріалів, та їх впровадження в практику охорони здоров’я;
3. Підготовки державних програм і міжнародних інвестиційних проектів за пріоритетними напрямки біомедичної інженерії і технології.
Мови Конференції:
Офіційні мови Конференції: українська та англійська.
ПРОГРАМА
Науково-дослідна частина

Recent Posts

Leave a Comment

Надішліть нам повідомлення!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search