In Новини

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 року № 1410 на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (завідувач, член-кореспондент НАМН України, професор Бардов Василь Гаврилович) 02-03 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Гігієна».
Олімпіада з будь-якої навчальної дисципліни – це святковий екзамен для частини студентської молоді, на якому їй надано можливість продемонструвати свої здібності, інтелект, результати своєї кропіткої праці протягом навчання в медичному університеті.
В урочистій атмосфері відбулося відкриття заходу, в якому прийняли участь проректор з наукової роботи Університету, професор Черенько Тетяна Макарівна, начальник науково-дослідної частини, PhD Дінець Андрій Володимирович, декан медичного факультету №4, професор Пельо Ігор Михайлович, завідувач кафедри гігієни та екології №3, професор Гаркавий Сергій Іванович.
Проректор з наукової роботи. професор Черенько Тетяна Макарівна оголосила вітальне слово учасникам, в якому були червоною стрічкою проведені згадування минулого у гігієні, її сьогодення і проспективні думки щодо її майбутнього і ролі молодих науковців у зміцненні профілактики і гігієни.
У ІІ етапі Олімпіади прийняли участь 30 студентів вищих медичних навчальних закладів України. Широка географія охоплювала всю Україну, адже відгукнулись Буковина, Полтава, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків і Одеса.
Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами. Активну участь в організації прийняли студенти-активісти СНТ імені О.А. Киселя (Голова – Ніколаєнко С.І.), студентського парламенту НМУ (Голова – Ковалішин К. С.) і староста гуртка кафедри гігієни та екології №1 Шлендик Вікторія.
В атмосфері здорового конкурентного змагання визначились переможці Олімпіади.
Закриття Олімпіади відбулось за участі завідувача відділу наукової роботи студентів, професора Пінського Леоніда Леонідовича. Після виступу Голови журі, професора Бардова Василя Гавриловича і професора Пінського Леоніда Леонідовича слово взяли студенти. Щира подяка пролунала від учасників із Запоріжжя, Дніпра, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя, Одеси. Від викладачів, що супроводжували студентів, виступив доцент кафедри гігієни та екології Івано-Франківського національного медичного університету Дерпак Володимир Васильович.
Після вручення сертифікатів учасникам, яке супроводжувалось врученням підручника з гігієни та екології за редакцією професора Бардова В.Г і свіжого випуску профільного журналу «Довкілля та здоров‘я», були оголошені переможці Олімпіади.
Наші щирі вітання Луцюк Тетяні Олександрівні (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова) – ІІІ місце, Доскалюк Богдані Вікторівні (ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”) – ІІ місце, Струбчевській Катерині Русланівні (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця) – І місце.
Бажаємо нашим учасникам наснаги і подальших здобутків в галузі гігієнічної науки.

Recent Posts

Leave a Comment

Надішліть нам повідомлення!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search